Finalistii editiei III (2022 – 2023)

Gasiti mai jos lista cu cele 22 de echipe finaliste din acest an. Acestia vor fi contactati separat.

Din motive legate de logistica evenimentului, finala concursului va avea loc in luna septembrie 2023.

 

Denumire echipa/candidatMembrii echipeiProf. coordonatorScoalaLocalitate
ThinkHealthyParaschiv Ana-MariaPopescu Maria MihaelaColegiul Național Bilingv „George Cosbuc”Bucuresti
Chelaru Cristina MariaColegiul Național Bilingv „George Cosbuc”
Vlad Alesia MariaVlad Alesia MariaBrădățan Ana -MariaLiceul Teoretic Lucian BlagaReghin
Răcășan Bianca-IoanaRăcășan Bianca-IoanaGhenea GeorgetaȘcoala Superioară Comercială Nicolae KretzulescuBucuresti
Bozdoc Adriana GabrielaBozdoc Adriana GabrielaMan MarcelColegiul Tehnic Victor UngureanuCampia Turzii
HARETIICiudin Ana-MariaPintilie IonelaColegiul Tehnologic “Spiru-Haret”Piatra Neamt
Ungureanu Maria-DenisaColegiul Tehnologic “Spiru-Haret”Piatra Neamt
Miron Robert-IulianColegiul Tehnologic “Spiru-Haret”Piatra Neamt
Cojocaru Nicoleta-IoanaColegiul Tehnologic “Spiru-Haret”Piatra Neamt
Naiman Robert FlorinNaiman Robert FlorinStafie GabrielaColegiul Economic „Dimitrie Cantemir”Suceava
Play and RecycleDumitriuc Adriana Maria ElenaPopa Veronica EcaterinaColegiul TehnicTurda
Nemeș Andreea AlexandraColegiul TehnicTurda
Socaciu Florina – CălinaColegiul TehnicTurda
Zarva MareLuca Roșca-ZasmencuGiurgiu Maria AlexandriaLiceul Teoretic Nicolae BalcescuCluj – Napoca
Tudor-Ioan PopLiceul Teoretic Nicolae BalcescuCluj – Napoca
InnovationTeamFilip LidiaCrespai Monica VioricaLiceul Tehnologic „Unirea”Ștei
Doble-Marc Adrian OctavianLiceul Tehnologic „Unirea”Ștei
MiniYouBerciu Ștefan CătălinTănăsescu IonColegiul Național Nicolae IorgaValenii de Munte
Stanciu ValentinColegiul Național Nicolae IorgaValenii de Munte
Bîrsan Răducu MihaiColegiul Național Nicolae IorgaValenii de Munte
Cojocaru Andrei-LucianColegiul Național Nicolae IorgaValenii de Munte
EminescieniiNeacșu Ioan RafaelBănică Ariana CorinaColegiul Național Mihai EminescuConstanta
Stănilă DianaColegiul Național Mihai EminescuConstanta
Ștefan Isabella-AndreeaColegiul Național Mihai EminescuConstanta
Ursu David TudorColegiul Național Mihai EminescuConstanta
Elite SapiensCălugăr Alexandra IuliaPop Ovidiu EugenColegiul „Școala Națională de Gaz”Medias
Trif Roxana MariaColegiul „Școala Națională de Gaz”Medias
Cioara Darius AlexandruColegiul „Școala Națională de Gaz”Medias
Feșteu Paul FlorinColegiul „Școala Națională de Gaz”Medias
TenUpAchiței Ana MariaSimion DanielaColegiul Tehnic „Petru Mușat”Suceava
Sandu AlexandraColegiul Tehnic „Petru Mușat”Suceava
Luca AndreeaColegiul Tehnic „Petru Mușat”Suceava
Corduneanu Beatris MartaColegiul Tehnic „Petru Mușat”Suceava
Independent RevolutionDumitrache SoniaSurd Laura AntoniaColegiul de Servicii in Turism “Napoca”Cluj – Napoca
Dumitrache TaniaColegiul de Servicii in Turism “Napoca”Cluj – Napoca
Potoceanu RazvanPotoceanu RazvanSuciu Andreea-DanielaLiceul Teoretic „Avram Iancu”,Cluj – Napoca
STATUS QUOUlianov CalinCondrea TiberiuColegiul Richard WurmbrandIasi
Vornicu AlexandruColegiul Richard WurmbrandIasi
UGREENMicleușescu Alexandru-CristianSzin Emil AdrianColegiul Economic „Costin C. Kirițescu”Bucuresti
Tănase Elena-MonikaColegiul Economic „Costin C. Kirițescu”Bucuresti
Green TeamLuican Iris AndreeaCiocan Maria LuizaLiceul Teoretic “Jean Monnet “Bucuresti
Gaciu Isabela-Ana-MariaLiceul Teoretic “Jean Monnet “Bucuresti
Radu SorinLiceul Teoretic “Jean Monnet “Bucuresti
Niculescu Vlad AndreiLiceul Teoretic “Jean Monnet “Bucuresti
SarmutaGrosu IonelaSurd LauraColegiul de Servicii in Turism “Napoca”Cluj – Napoca
Utu AuraColegiul de Servicii in Turism “Napoca”Cluj – Napoca
Cherhat CristianColegiul de Servicii in Turism “Napoca”Cluj – Napoca
Dinu Mihnea CristianDinu Mihnea CristianPopescu Maria MihaelaColegiul National „Ion Neculce”Bucuresti
Man Mirela  – CristinaMan Mirela – CristinaDanciu LenuțaLiceul Tehnologic „Grigore C. Moisil”Targu Lapus
Clubul lui Mikey MouseDoru MarcinVasilescu MariaScoala Superioara Comerciala „Nicolae Kretzulescu”Bucuresti
Anghel Sandra IoanaScoala Superioara Comerciala „Nicolae Kretzulescu”Bucuresti
Bistriceanu CosminScoala Superioara Comerciala „Nicolae Kretzulescu”Bucuresti

Comments are closed.